reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© L+B Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2012

Polskie firmy na targach Light+Building

Polskie firmy po raz kolejny uczestniczyły w największych na świecie targach oświetlenia i budownictwa Light+Building 2012 we Frankfurcie nad Menem.
Targi Light+Building to jedne z najważniejszych forów komunikacji w sektorze elektrotechnicznym i niepowtarzalna okazja do monitorowania najnowszych trendów inżynierii elektrycznej. W tym roku podczas 6 dni targów (15-20 kwietnia 2012 r.) 196 tys. zwiedzających mogło oglądać dzieła ponad 2.350 producentów z branży oświetleniowo-budowlanej.

Na targach zaprezentowano innowacyjne produkty z zakresu oświetlenia dekoracyjnego, LED i technicznego, okablowania, a także systemów ogrzewania, zasilania, zabezpieczeń i sterowania. Zgodnie z utrzymującym się trendem, przeważająca większość prezentowanych produktów oświetleniowych oparta była na technologii LED.

Wśród wystawców mogliśmy znaleźć przedstawicieli branży z Polski, w tym:
- Kanlux
- ES-SYSTEM
- Helios
- SPECTRUM LED
- LARS
- LUG
- PXF Lighting
- Lena Lighting
- ELGO Lighting Industries
- AWEX.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2