reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© yuriy-chaban-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

To już 6 dodatni kwartał w wykonaniu PartnerTech

Pozytywny trend, który charakteryzuje ostatni rok w wykonaniu PartnerTech, był kontynuowany w pierwszym kwartale 2012 r. Zysk operacyjny wyniósł 21 mln SEK.
Pierwszy kwartał 2012:
- Sprzedaż netto: 611 mln SEK (587)
- Zysk operacyjny: 21 mln SEK (3)
- Zysk po opodatkowaniu: 12 mln SEK (-4)
- Zysk na akcję: 0,97 SEK (-0.34)
- Przepływy pieniężne: -18 mln SEK (16)

Leif Thorwaldsson, prezes i CEO PartnerTech powiedział:

"Pozytywne trendy w 2011 roku kontynuowane były w pierwszym kwartale 2012 roku. Sprzedaż wzrosła o 5% w walucie lokalnej w porównaniu z analogicznym okresem 2011 roku, a zysk operacyjny wyniósł 21 mln SEK. Znaczną część tego wzrostu można przypisać naszemu naciskowi na wewnętrzną efektywność kosztową. Szeroka baza klientów i konkurencyjna struktura organizacyjna były także kluczowymi czynnikami wzrostu.

W marcu ogłosiliśmy podpisanie nowej umowy ramowej w obszarze CleanTech na rozwój i wytwarzanie produktów w imieniu czołowego europejskiego dostawcy produktów i usług do czyszczenia komponentów i narzędzi. Umowa, w której wykorzystamy zarówno doświadczenie w zakresie rozwoju produktu, jak i produkcji kompletnych systemów, jest zgodna z naszym celem na zwiększenie zleceń na wyższych poziomach w łańcuchu wartości.

Chociaż PartnerTech wygenerował zysk w ostatnich sześciu kwartałach, trudno jest przewidzieć, jaki wpływ na nasze obszary działalności może mieć w przyszłości globalna niepewność.”

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2