reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 23 lutego 2009

Zelmer zawarł z BRE Bankiem porozumienie w sprawie opcji walutowych

Zelmer poinformował w komunikacie, iż zawarł z BRE Bankiem porozumienie w sprawie restrukturyzacji portfela opcji walutowych o wartości 30 mln euro.
’Zgodnie z osiągniętym z Bankiem porozumieniem, termin realizacji transakcji opcji walutowych o łącznej wartości 30 mln EUR (obowiązek sprzedaży przez Zelmer S.A. na rzecz Banku) uległ przesunięciu z okresu od stycznia 2009 r. do czerwca 2009 r. na okres od lipca 2009 r. do końca 2010 r.’

Spółka podała, że osiągnięte z BRE porozumienie stanowi restrukturyzację 75% (w ujęciu wartościowym) wszystkich otwartych przez nią pozycji w transakcjach opcji walutowych.
’Z pozostałymi bankami, z którymi Spółka zawarła transakcje opcyjnie prowadzone będą negocjacje w celu ich restrukturyzacji’ napisano w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1