reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sony Przemysł elektroniczny | 09 grudnia 2011

CES: Najlepsze innowacje roku 2011

W dniach 10-13 stycznia 2012 r. odbędą się kolejne targi CES w Las Vegas. Jak co roku organizatorzy zaprosili składające się z kilkudziesięciu osób jury do wybrania najciekawszych premier ubiegłego roku. Zobaczcie wybraną przez nas najlepszą 5-kę, której przyznano tytuł 'Best of Innovation'.

1) Ford Motor Company - MyFord Mobile Kategoria: Oprogramowanie i aplikacje mobilne Aplikacja Forda pozwala na sterowanie funkcjami samochodu za pomocą komputera lub smartfona. Za pośrednictwem jego lub strony internetowej kierowcy mogą kontrolować poziom naładowania akumulatorów, zaplanować przystanki w dłuższej trasie, zlokalizować stacje ładowania itp.
2) Sony – Tablet S1 Kategoria: Tablety, czytniki e-booków, netbooki S1 został wyróżniony głównie za design (forma tabletu przypomina złożoną gazetę). Sony stworzyło go z myślą o rozrywce: to pierwszy tablet, na którym można uruchamiać gry z Play Station 1.
3) ASUS Computer International - Padfone Kategoria: Telefony komórkowe Jury wyróżniło Padfone'a za umiejętne połączenie funkcji smartfona i tabletu – w jednym poręcznym urządzeniu.
4) Audiovox Corporation - RCA USB Wall Plate Charger Kategoria: Zasilanie Nowy produkt firmy Audiovax pozwala na zamianę zwykłego gniazdka elektrycznego w gniazdo USB, a przy tym umożliwia naładowanie równocześnie 2 smartfonów lub 1 tabletu.
5) HTC - HTC Amaze 4G Kategoria: Telefony komórkowe HTC Amaze 4G został wyposażony w dwurdzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz i pracuje na systemie Android 2.3. Na razie smartfon nie jest dostępny w Polsce. Tytuł 'Best of innovation' otrzymało 17 produktów. Oprócz wyżej wymienionych, nagrodzeni zostali: - 2D2C za system automatycznego zarządzania energią w domu SafePlug - Basis za zegarek naręczny z funkcją kontroli zdrowia - Belkin za uchwyt kuchenny na tablet - Devialet za w pełni zautomatyzowany zestaw audio D-Premier - Libratone za głośnik AirPlay 360° stereo - Lytro za innowacyjny aparat, w którym matryca zapisuje informacje z kilku soczewek na raz - Nest za pierwszy na świecie termostat, który uczy się preferencji użytkownika - Plantronics za zestaw głośnomówiący, który łączy się z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi Calisto 835 - Razer za laptop do gier Blade w aluminiowej obudowie - Reality Design Pty Ltd za pierwszy na świecie głośnik wyprodukowany ze szkła SonicBlade - Sonomax Technologies Inc. za innowacyjne słuchawki Custom-Fitted Earphones - Wi3 za WiPNET, który łączy Wi-Fi i Ethernet oraz usługi telewizyjne. © CES
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 11 2019 15:09 V14.5.0-2