reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 12 września 2008

Techno-Service zwiększył możliwości produkcji PCB

W bieżącym roku firma zainwestowała już 1.4 mln zł w rozwój produkcji PCB
Techno-Service istnieje od 1956 roku i zajmuje się między innymi produkcją PCB oraz świadczeniem usług EMS. Obecnie zatrudnienie przy produkcji PCB znajdują 102 osoby. Techno-Service posiada nowoczesne hale produkcyjne na obrzeżach Gdańska.

W ostatnim roku firma zainwestowała znaczne środki w rozwój produkcji PCB, a łączne inwestycje wyniosły 1.4 mln zł. Park maszynowy wzbogacił się o nowoczesną wiertarkę Schmoll, tester AOI i fotoploter firmy Mania czy wywoływarkę AgfaLine. Obecnie całkowite zdolności produkcyjne wynoszą 3 000 m2 miesięcznie. Techno-Service specjalizuje się w produkcji obwodów dwustronnych i wielowarstwowych. Obecnie firma realizuje znaczącą inwestycję we własną podczyszczalnię ścieków, której łączny koszt wynosi 0.5 mln zł, współfinansowaną w 40% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Produkcja PCB kierowana jest głównie na rynek niemiecki, litewski oraz skandynawski. Techno-Service chcąc w pełni wykorzystać niedawne inwestycje, będzie prezentować swoje możliwości na targach Electronica w Monachium (listopad 2008).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1