reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 12 września 2008

Techno-Service zwiększył możliwości produkcji PCB

W bieżącym roku firma zainwestowała już 1.4 mln zł w rozwój produkcji PCB
Techno-Service istnieje od 1956 roku i zajmuje się między innymi produkcją PCB oraz świadczeniem usług EMS. Obecnie zatrudnienie przy produkcji PCB znajdują 102 osoby. Techno-Service posiada nowoczesne hale produkcyjne na obrzeżach Gdańska.

W ostatnim roku firma zainwestowała znaczne środki w rozwój produkcji PCB, a łączne inwestycje wyniosły 1.4 mln zł. Park maszynowy wzbogacił się o nowoczesną wiertarkę Schmoll, tester AOI i fotoploter firmy Mania czy wywoływarkę AgfaLine. Obecnie całkowite zdolności produkcyjne wynoszą 3 000 m2 miesięcznie. Techno-Service specjalizuje się w produkcji obwodów dwustronnych i wielowarstwowych. Obecnie firma realizuje znaczącą inwestycję we własną podczyszczalnię ścieków, której łączny koszt wynosi 0.5 mln zł, współfinansowaną w 40% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Produkcja PCB kierowana jest głównie na rynek niemiecki, litewski oraz skandynawski. Techno-Service chcąc w pełni wykorzystać niedawne inwestycje, będzie prezentować swoje możliwości na targach Electronica w Monachium (listopad 2008).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1