reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2011

Note: 'Bliżej sprzedaży niż likwidacji'

Sprzedaż Note Tauragé UAB jest szybsza i bardziej efektywna niż likwidacja. Do takich wniosków doszedł koncern po analizie swoich działań w Tauragé, na Litwie.
Henrik Nygren, dyrektor finansowy Note, powiedział w wywiadzie dla evertiq, „że jest to kwestia tego, że Note ma szansę by szybko i efektywnie wdrożyć ostatni etap programu rozpoczętego w zeszłym roku.”

W ciągu ostatnich lat uruchomiliśmy program, w którym założyliśmy, że działalność w Tauragé ustanie. Od tego czasu firma nie miała żadnych bezpośrednich pracowników”.

W komunikacie prasowym Note poinformowało, że Note Tauragé UAB będzie sprzedane dyrektorowi generalnemu Virginijus Liepis. Jego zatrudnienie w koncernie kończy się w drugim kwartale 2011 r.

„Sprzedaż jest pierwszą opcją, likwidacja – drugą. Pierwsza z wymienionych oznacza, że ​​możemy przyspieszyć proces”, powiedział Henrik Nygren.

Virginijus Liepis nabywa tylko firmę i budynki po dawnej produkcji. Wyposażenie zakładu zostało przeniesione do innych obiektów Note w pierwszym kwartale 2011 r.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-1