reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 31 maja 2011

3 kupców TES Electronic Solutions

Sąd handlowy wybrał trzech oferentów na zakup dostawcy EMS - TES Electronic Solutions z siedzibą w Langon. Wśród nich znaleźli się: Asteel, Lacroix Electronics i Skyways.
Asteel Flash Europie weźmie odpowiedzialność za zakład w Langon i utrzyma zatrudnienie na poziomie 190 osób (redukcja etatów obejmie 118 osób). Asteel zamierza unowocześnić linie produkcyjne i zainwestować około 3 mln EUR.

Lacroix Electronics skupi się na innej część działalności - R&D i przejmie 56 byłych pracowników TES. Lacroix Electronics Solutions prowadzi badania w 3 centrach R&D zlokalizowanych w Vern-sur-Seiche (w pobliżu Rennes), Ramonville (koło Tuluzy) i Willich (w pobliżu Dusseldorf w Niemczech). TES posiada 3 ośrodki w Bruz (w pobliżu Rennes), Fountain (w pobliżu Grenoble) i Quimper.

Skyways, stworzony przez czterech dyrektorów z TES w Bruz, został wybrany do przejęcia kolejnej części działalności TES. Firma przejmie 25 pracowników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1