reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Microchip Przemysł elektroniczny | 30 maja 2011

Microchip przejął Millenium Microtech

Microchip Technology, dostawca mikrokontrolerów, rozwiązań analogowych i Flash-IP nabył Millennium Microtech Thailand, za nieujawnioną sumę.
Millennium Microtech prowadzi fabryki pakowania i testowania układów scalonych w pobliżu Bangkoku i Szanghaju. Transakcja jest zgodna ze strategią rozwoju Microchip Technology. Firma ma zakład montażowy w Tajlandii, jednak jego moc produkcyjna jest zbyt mała by obsłużyć klientów. Zamiast inwestować w nowy obiekt w regionie, koncern postanowił przejąć już istniejące na rynku Millenium Microtech.

W pierwszym kwartale 2011 r. obroty Microchip sięgnęły 380 mln USD, o 3.3% więcej w porównaniu do kwartału poprzedniego i aż 36.7% więcej wobec analogicznego kwartału w roku 2010. Zysk firmy stanowił 130,6 mln USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2