reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Philips Przemysł elektroniczny | 26 maja 2011

20-lecie Philips Lighting Poland

Od 1991 r. Philips Lighting Poland zainwestował około 450 mln EUR. Wczoraj firma obchodziła 20-lecie swojej działalności.
Z okazji jubileuszu firma zaprosiła do Piły specjalnych gości: grupę klientów Philips Lighting z Polski oraz krajów Europy środkowowschodniej, przedstawicieli władz Philips z centrali w Holandii, dziennikarzy z mediów lokalnych i ogólnopolskich, a także osoby związane z prywatyzacją Polam Piła.

- Przygotowaliśmy program, który jest nie tylko podsumowaniem dwudziestu minionych lat, lecz także pozwoli przedstawić dzisiejsze oblicze naszej firmy: doświadczonego partnera, oferującego nowoczesne i oszczędne rozwiązania oświetleniowe dla konsumentów i klientów: władz miast, architektów, zarządców budynków użyteczności publicznej - mówi Edmund Lewiński, prezes Philips Lighting Poland.

Philips Lighting Poland zatrudnia w Pile ponad 4.6 tys. pracowników. Na przełomie ostatnich dwudziestu lat stan zatrudnienia zwiększył się o 1/3 i odnotowano 18-krotny wzrost sprzedaży.

- Początkowy okres inwestycji Philipsa w Pile upłynął na poznawaniu know-how, jakie mogliśmy zdobyć, będąc częścią największej firmy oświetleniowej świata. Obecnie to pracownicy z Piły jeżdżą po całym świecie, aby inne jednostki Philips mogły korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia – dodaje prezes.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2