reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics Przemysł elektroniczny | 26 maja 2011

Flextronics odchodzi od działalnośi PC ODM

Infrastruktura jest największym segmentem rynku dla dostawcy EMS, Flextronics i stanowi 27% całkowitych przychodów firmy w roku podatkowym 2011.
Podczas ostatniego Investor & Analyst Day, Flextronics przedstawił zarys działalności obecnych segmentów, określając udział każdego z nich w całkowitych przychodach firmy w roku podatkowym 2011.

Infrastruktura jest największym segmentem i stanowi 27% przychodów ogółem. Za nim znajdują się segmenty Urządzeń mobilnych i Przemysłowy, Motoryzacyjny, Medyczny które osiągnęły w 2011 r. po 21% przychodów ogółem. SegmentyKomputerówi Elektroniki konsumenckiej stanowiły odpowiednio 18% i 13% całości.

Dostawca EMS zapowiedział również, że będzie podejmował aktywne działania mające na celu redukcję segmentu PC ODM ze swojego portfolio.

© Flextronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1