reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apator Przemysł elektroniczny | 26 maja 2011

Apator wyda 30.5 mln zł na budowę Centrum Produkcyjno-Rozwojowego

W dniu 25 maja 2011 r. spółka Apator S.A. podpisała z Marbud Grupa Budowlana S.A. z siedzibą w Toruniu umowę na budowę na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w miejscowości Ostaszewo, gm. Łysomice, Nowoczesnego Centrum Produkcyjno-Rozwojowego.
Wykonawca zrealizuje inwestycję, na którą składa się: wykonanie kompletnej dokumentacji wykonawczej, wykonanie samej inwestycji "pod klucz" oraz uzyskanie pozwolenia na jej użytkowanie.

Wartość umowy wynosi 30.5 mln zł netto i może ulec zmianie wyłącznie w wypadku zmiany zakresu prac zaakceptowanych przez Apator S.A. Należność będzie płatna w ratach miesięcznych na podstawie protokołu odbioru prac.

Zakończenie prac nastąpi do dnia 15 marca 2012 r.

Po podpisaniu przez Apator S.A. z Galerią Copernicus Toruń 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie warunkowej przedwstępnej umowy sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Toruniu przy ul Żółkiewskiego, zawarcie powyższych umów stanowi kolejny etap realizacji strategii rozwoju i restrukturyzacji Grupy Apator. Efektem tych zmian będzie wprowadzenie innowacyjnych technologii, zautomatyzowanie produkcji, scentralizowanie części procesów produkcyjnych oraz obniżka kosztów działalności.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1