reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Melex Przemysł elektroniczny | 23 maja 2011

Daszek z bateriami słonecznymi

Melex A&D Tyszkiewicz Sp. J. z Mielca nawiązał współpracę z firmą Sateksolar Yenilenebilir z Turcji odnośnie zastosowania daszków słonecznych firmy Solar Drive z Vedbaek, z Danii w pojazdach elektrycznych.
Już niedługo do oferty zostanie wprowadzone niniejsze rozwiązanie techniczne, które stanowi alternatywne źródło energii.

Baterie słoneczne na daszku dostarczają bezpośrednio energię do baterii trakcyjnych pojazdu zarówno w trakcie jazdy jak i postoju, kiedy tylko świeci słońce. Inteligentny układ elektroniczny zabezpiecza przeładowanie w przypadku, kiedy pojazd bardzo długo stoi w słońcu. Daszek jest bardzo łatwy w montażu na pojeździe i nie wymaga skomplikowanych działań czy dużego wysiłku by utrzymać go w czystości.

Przeprowadzone testy wskazują na uzyskanie przez pojazd zasięgu większego o 10-15%. Zastosowanie daszka słonecznego pozwala na wydłużony czas działania baterii trakcyjnych, zapewnia zwiększony zasięg jazdy, redukuje koszty, jest łatwy w montażu i utrzymaniu, co zapewnia satysfakcję klienta.

Źródło: Melex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2