reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 maja 2011

7 firm utworzyło konsorcjum Open Virtualization Alliance

BMC Software, Eucalyptus Systems, HP, IBM, Intel, Red Hat i SUSE utworzyli Open Virtualization Alliance, konsorcjum zobowiązane do działania na rzecz przyjęcia otwartych technologii wirtualizacji, w tym KVM (Kernel-based Virtual Machine).
Konsorcjum będzie promować przykłady sukcesów klientów, zachęcać do interoperacyjności i przyspieszać rozwój w oparciu o KVM, zapewniając przedsiębiorstwom lepsze możliwości wyboru, jakości i ceny wirtualizacji.

Kernel-based Virtual Machine to Maszyna Wirtualna, która stanowi w pełni wirtualizowane rozwiązanie dla systemu Linux na sprzęcie x86. Zawiera moduł jądra kvm.ko i komponent przestrzeni użytkownika. Pod maszynami wirtualnymi możliwa jest instalacja i wspólne działanie naraz dowolnej ilości systemów Linux, Windows i innych.

Open Virtualization Alliance zapewni edukację, najlepsze praktyki i doradztwo techniczne, aby pomóc przedsiębiorstwom zrozumieć i ocenić ich możliwości wirtualizacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1