reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mosaid Przemysł elektroniczny | 17 maja 2011

Mosaid i Hynix na drodze licencji i kupna patentów

Mosaid Technologies zawarło umowę licencyjną z Hynix Semiconductor Inc. w Korei. W odrębnej umowie kupna, Mosaid uzyskał dostęp do bogatego portfolio patentów i zgłoszeń patentowych firmy Hynix.
Te dwie umowy są wynikiem wstępnych ustaleń między Mosaid i Hynix, jakie miały miejsce 31 marca 2011 r.

Zgodnie z warunkami umowy licencyjnej, Hynix otrzyma licencję na niektóre patenty Mosaid na najbliższe sześć lat i zgodę na wykorzystanie niektórych innych patentów i wniosków patentowych w produkcji półprzewodników i obwodach zintegrowanych firmy Hynix. Hynix będzie płaciło Mosaid stałe, równe raty co kwartał. Umowa weszła w życie 1 kwietnia 2011 r. Wszystkie pozostałe warunki umowy licencyjnej są poufne.

Zgodnie z warunkami umowy kupna, Mosaid nabywa portfolio kilkuset patentów i zgłoszeń patentowych Hynix, związanych głównie z ogólnym procesem produkcji półprzewodników i technologii pamięci. Mosaid dokona zakupu patentów w formie jednorazowej, przy zamknięciu transakcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2