reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mosaid Przemysł elektroniczny | 12 maja 2011

Mosaid oskarża Elpidę o naruszenie patentów

Mosaid Technologies wniósł skargę o naruszenie patentów przeciw japońskiej firmie Elpida Memory, Inc. Dwa inne przedsiębiorstwa, Buffalo Inc i Axiontech, znalazły się również na liście oskarżonych w pozwie, który został złożony w dniu 10 maja 2011 r. w Stanach Zjednoczonych.
Mosaid twierdzi, że Elpida, Buffalo i Axiontech naruszyły i naruszają sześć patentów pamięci DRAM przez nielegalne wykorzystywanie ich do produkcji, wprowadzając w ofertach do sprzedaży i w końcu sprzedając gotowe produkty na terenie Stanów Zjednoczonych.

- Elpida jest jedynym dużym producentem produktów DRAM, który nie posiada licencji na patenty należące do Mosaid - powiedział John Lindgren, prezes i dyrektor generalny Mosaid. - Aktywnie prowadziliśmy negocjacje z Elpidą, ale mało prawdopodobne, byśmy mogli sami rozstrzygnąć tą sprawę w najbliższym czasie. W rezultacie, wnieśliśmy pozew do sądu w celu ochrony praw własności intelektualnej naszej firmy i zabezpieczenia akcjonariuszy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2