reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sharp Przemysł elektroniczny | 06 maja 2011

Rośnie liczba właścicieli płaskich TV na całym świecie

Kraje rozwinięte mają większą liczbę telewizorów na osobę, a gospodarstwa domowe z obszarów bogatszych widzą konieczności wymiany telewizorów częściej niż te ulokowane w krajach rozwijających się.
Najnowszy raport DisplaySearch pokazuje, że gospodarstwa domowe w krajach bogatszych posiadają więcej telewizorów na własność. Badania wykazały, że gospodarstwa domowe w krajach rozwiniętych posiadają, aż o 28% więcej własnych TV niż gospodarstwa domowe w krajach wschodzących. Jednak DisplaySearch stwierdziło, że w prawie każdym regionie, liczba płaskich telewizorów w gospodarstwach domowych jest dużo większy niż innych modeli. W krajach wschodzących więcej właścicieli inwestuje w najnowszej generacji płaskie telewizory.

Liczba TV w gospodarstwach domowych z podziałem na kraje rozwinięte i rozwijające się*:
© DisplaySearch

*Kraje rozwinięte ujęte w badaniu to: USA, Wielka Brytania, Japonia, Włochy, Francja i Niemcy; kraje wschodzące obejmują Chiny (tereny miejskie i wiejskie), Indie, Brazylię, Meksyk, Turcję, Rosję i Indonezję.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1