reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Bosch Przemysł elektroniczny | 06 maja 2011

Bosch i Siemens zatrudni 20 osób w Łodzi

Jak informowaliśmy pod koniec kwietnia BSH zamierza wybudować na terenie Łodzi kolejne hale. Wartość inwestycji szacuje się na 80 mln zł.
W nowych halach produkcyjnych będą produkowane suszarki do odzieży. Koncern planuje zwiększyć zatrudnienie o kolejne 20 osób. Będzie to trzeci projekt BSH realizowany w Łodzi w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wielkość dotychczasowych nakładów BSH w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej to 267, 5 mln zł.

BSH przyciągnął do łódzkiej Strefy swoich poddostawców, którzy zainwestowali w ŁSSE blisko 400 mln zł i zatrudnili łącznie 1630 osób. W ramach ŁSSE działają współpracujące z koncernem spółki: Coko Werk, Wirthwein, Hirsch Porozell, HSV, Drahtzug Stein, Mecalit, Schaumplast Organika, E.G.O. czy Hutchinson.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2