reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Infineon Przemysł elektroniczny | 04 maja 2011

Silny drugi kwartał Infineona

Wyniki Infineona w drugim kwartale 2011 r. znacznie przewyższyły prognozy. Firma odnotowała sprzedaż na poziomie 994 mln EUR, przy całkowitej marży w segmentach równej 20.3%.
W pierwszej połowie tego roku podatkowego, osiągnęliśmy wyniki, które przerosły nasze prognozy wobec rynku i konkurencji. W tym kwartale po raz kolejny udowodniliśmy, że skupienie się na wydajności, mobilności i bezpieczeństwie energetycznym jest właściwą strategią. Z naszym doświadczeniem i wysoce innowacyjnymi produktami będziemy starali się zwiększać nasz udział w tych szybko rozwijających się rynkach”, mówi Peter Bauer, dyrektor generalny firmy Infineon Technologies AG.

• Przychody ze sprzedaży wzrosły o 8% k/k
• Wysoka rentowność we wszystkich segmentach na poziomie 202 mln EUR
• Prognozy na 3Q 2011: Sprzedaż i wyniki w poszczególnych segmentach pozostaną na poziomie zbliżonym do kwartału drugiego.
• Prognozy na rok 2011: wzrost sprzedaży o 20%,

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2