reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SunEast Przemysł elektroniczny | 22 marca 2011

Renex dystrybutorem producenta sprzętu SMT, firmy SunEast

RENEX wybrany przez SunEast na wyłącznego autoryzowanego dystrybutora w Europie Środkowo-Wschodniej
SunEast jest korporacją o szerokim zakresie produkcyjnym, a od 1984 roku projektuje i wytwarza także urządzenia dla przemysłu elektronicznego.

SunEast za pośrednictwem RENEX oferuje: piece rozpływowe, fale lutownicze, drukarki szablonowe, urządzenia pick&place, stacje załadowcze i wyładowcze oraz transportery międzymaszynowe.

Producent realizuje zamówienia indywidualne i możliwe jest wyprodukowanie urządzenia pod konkretne potrzeby klienta, np. ze zwiększonym polem roboczym drukarki, indywidualną liczbą stref lutowniczych, itp. Modyfikacje urządzeń nie wpływają znacząco na czas dostawy, a cały proces jest prowadzony w Polsce z inżynierami firmy Renex. Serwisowanie, pomoc techniczną, konfigurację urządzeń oraz magazyn części zamiennych zabezpiecza RENEX z siedziby w Polsce.

Podczas targów Automaticon będzie można zobaczyć w działaniu półautomatyczną drukarkę szablonową SEM400.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1