reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sepura Przemysł elektroniczny | 17 marca 2011

TETRA systemem wsparcia w Japonii

Sepura dostarczyła 50 radiotelefonów TETRA wraz z osprzętem pomocniczym dla brytyjskich ratowników z zespołu International Search and Rescue Team (UK-ISAR) w celu wsparcia i  koordynacji działań po katastrofie w Japonii.
Radia będą używany w trybie bezpośrednim DMO, bez infrastruktury TETRA i nie wymagają żadnych specjalnych szkoleń aby je obsłużyć.

- Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o trzęsieniu Ziemi w Japonii i chcieliśmy pomóc w sposób, który potrafimy najlepiej. Mamy świadomość, że w czasach katastrof narodowych infrastruktura komunikacyjna ma kluczowe znaczenie w momencie niesienia pomocy ich ofiarom. Mam zaszczyt wspierać znany z wybitnych zasług i dokonań zespół ratowników z UK-ISAR - powiedział Jons Thostrup, wiceprezes Sprzedaży i Marketingu Sepury.
 
Źródło: TETRAforum

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1