reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renesas Przemysł elektroniczny | 16 marca 2011

Renesas przygotowuje się do wznowienia produkcji w 4 zakładach

Renesas rozpoczęło procedury mające na celu wznowienia produkcji w 4 z 7 tymczasowo zamkniętych zakładów produkcyjnych w Japonii. Wznowienie produkcji uzależnione jest jednak w dużej mierze od przerw w dostarczaniu energii, jakie zapowiedzieli Tokyo Electric Power Company i Tohoku Electric Power Company.
Renesas Northern Japan Semiconductor, Inc., Tsugaru Factory (Front-end line) Goshogawara-shi, Aomori – Z raportu firmy wynika, że w wyniku katastrofy uszkodzony został budynek zakładu. Obecnie ocenie poddawany jest stan sprzętu. Obiekt nadal jest odcięty od energii elektrycznej.

Renesas Yamagata Semiconductor Co., Ltd., Tsuruoka Factory (Front-end line) Tsuruoka-shi, Yamagata – Nie ujawniono żadnych zniszczeń w zakładzie i rozpoczęto już procedurę wznowienia produkcji, jednak ostateczna decyzja zależy od wznowienia dopływu prądu.

Renesas Electronics Corporation, Naka Factory (Front-end line) Hitachinaka-shi, Ibaraki – Wykryto uszkodzenia zarówno samego obiektu, jak i sprzętu. Obiekt nadal odcięty jest od elektryczności. Ponowna ocena wznowienia produkcji nastąpi po przywróceniu w zakładzie energii elektrycznej.

Renesas Electronics Corporation, Takasaki Factory (Front-end line) Takasaki-shi, Gunma – Uszkodzeniu uległa tylko część budynku. Firma przygotowuje zakład do wznowienia produkcji, jednak uzależnia swoją dezycję od wznowienia dopływu prądu.

Renesas Electronics Corporation, Kofu Factory (Front-end line) Kai-shi, Yamanashi – Odnotowano częsciowe zniszczenie budynku i sprzętu. Zakład przygotowywany jest do wznowienia produkcji, gdy tylko zostanie przywrócona elektryczność.

Renesas High Components, Inc. (Back-end line) Tsuruta-cho, Aomori - Nie wykryto żadnych zniszczeń w budynku, ani w sprzęcie i rozpoczęto już procedurę wznowienia produkcji. Ostateczna decyzja zależy od wznowienia dopływu prądu.

Renesas Northern Japan Semiconductor, Inc., Yonezawa Factory (Back-end line) Yonezawa-shi, Yamagata – Budynek i sprzęt uległy częściowemu zniszczeniu. Planowane jest wznowienie produkcji w zakładzie, jak tylko przywrócone zostanie zasilanie elektryczne.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1