reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: ES-SYSTEM Przemysł elektroniczny | 19 stycznia 2011

ES-SYSTEM podbija Portugalię

ES-SYSTEM, rozpoczęło realizację kontraktu na oświetlenie wewnętrzne budynków wytypowanych przez największego dostawcę energii w Portugalii - Energias de Portugal (EDP). Wartość kontraktu wynosi ponad 0,5 mln zł. Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na jesień 2011 r.
W ramach realizacji kontraktu ES-SYSTEM zmodernizuje istniejące oświetlenie przemysłowe w różnych obiektach wskazanych przez EDP, m. in. w fabryce Citroena. Łącznie EDP wytypowała kilkanaście obiektów przemysłowych. Spółka dostarczy łącznie 3.400 sztuk opraw typu COSMO. Rozwiązania zaproponowane przez ES-SYSTEM zostały wybrane ze względu na wysoką energooszczędność, jak również nowoczesny design oprawy. Spółka negocjuje kolejne dostawy opraw przemysłowych w ramach programu modernizacji oświetlenia realizowanego przez EDP.

---
EDP to największy dostawca elektryczności w Portugalii. Głównym obszarem działania grupy EDP jest: wytwarzanie i dystrybucja energii elektrycznej z dużym udziałem sektora energii odnawialnej. Firma jest czwartym, co do wielkości operatorem na świecie w dziedzinie energii wiatrowej i jedną z największych firm energetycznych na Półwyspie Iberyjskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1