reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 września 2008

Valeo przenosi cześć produkcji z Niemiec do Francji i Polski

Valeo konsoliduje swoje moce produkcyjne działu świateł tylnich. Oznacza to transfer produkcji z zakładu w Neuses (Niemcy) do fabryk Valeo zlokalizowanych we Francji i w Polsce. Projekt ten może dotyczyć 200 miejsc pracy w Niemczech.
Reorganizacja ma poprawić konkurencyjność linii produktowej świateł tylnich, która napotyka w Europie na rosnącą konkurencję. Relokacja produkcji ma nastąpić po konsultacjach z radą pracowniczą. Valeo Lighting Systems zastosuje wszystkie odpowiednie środki, aby wspomóc osoby dotknięte transferem. Poza przesunięciami w zatrudnieniu wewnątrz firmy, stosowana będzie również indywidualna pomoc w znalezieniu innych ofert pracy.

Zakład Valeo Wiper Systems (systemy wycieraczek) zlokalizowany również w Neuses nie będzie dotknięty planowaną relokacją. Valeo Lighting Systems zajmuje się produkcją tylnich i przednich lamp samochodowych i zatrudnia 8 871 osób w 12 krajach. W skład dywizji wchodzi 17 zakładów produkcyjnych i 4 centra rozwojowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1