reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 września 2008

Valeo przenosi cześć produkcji z Niemiec do Francji i Polski

Valeo konsoliduje swoje moce produkcyjne działu świateł tylnich. Oznacza to transfer produkcji z zakładu w Neuses (Niemcy) do fabryk Valeo zlokalizowanych we Francji i w Polsce. Projekt ten może dotyczyć 200 miejsc pracy w Niemczech.
Reorganizacja ma poprawić konkurencyjność linii produktowej świateł tylnich, która napotyka w Europie na rosnącą konkurencję. Relokacja produkcji ma nastąpić po konsultacjach z radą pracowniczą. Valeo Lighting Systems zastosuje wszystkie odpowiednie środki, aby wspomóc osoby dotknięte transferem. Poza przesunięciami w zatrudnieniu wewnątrz firmy, stosowana będzie również indywidualna pomoc w znalezieniu innych ofert pracy.

Zakład Valeo Wiper Systems (systemy wycieraczek) zlokalizowany również w Neuses nie będzie dotknięty planowaną relokacją. Valeo Lighting Systems zajmuje się produkcją tylnich i przednich lamp samochodowych i zatrudnia 8 871 osób w 12 krajach. W skład dywizji wchodzi 17 zakładów produkcyjnych i 4 centra rozwojowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2