reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 listopada 2010

Dwa projekty chińskiego koncernu elektronicznego Huawei w Polsce

W związku z nawiązaniem współpracy biznesowej między Polską a Chinami, chiński koncern elektroniczny Huawei podpisał w Polsce dwie umowy.
Waldemar Pawlak i wiceminister handlu Chin Jiang Zengwei podpisali w Warszawie deklarację, która ma zacieśnić stosunki między Polską i Chinami.

Oprócz deklaracji podpisano również cztery inne dokumenty, z czego dwie umowy dotyczą współpracy w sektorze elektronicznym między chińską firmą Huawei i polską firmą Aero2 oraz między Huawei a Politechniką Warszawską.

---
Huawei Technologies Co. Ltd to chiński koncern elektroniczny specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych. Firma jest głównym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego na rynki Azji i Afryki. W Polsce firma do tej pory znana była głównie za sprawą swoich modemów bezprzewodowych. Produkty i rozwiązania zostały wdrożone w ponad 100 krajach i obsługują 45 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie, obejmując swym zasięgiem jedną trzecią ludności świata.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2