reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 08 września 2010

Odbiór zakładu ES-SYSTEM NT w Dobczycach opóźniony

W lutym ES-SYSTEM S.A. poinformował, że uruchomienie zakładu ES-SYSTEM NT w Dobczycach zaplanowano na drugą połowę 2010 r.
Zarząd spółki ES-SYSTEM S.A. z siedzibą w Krakowie poinformował, że zakład produkcyjno - biurowy dla potrzeb ES-SYSTEM NT Sp. z o. o., zlokalizowany w Dobczycach, w specjalnej strefie ekonomicznej Krakowskiego Parku Przemysłowego zostanie odebrany i oddany do użytku nie 17 września, lecz do końca października 2010 r. Montaż urządzeń wchodzących w skład instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej wraz z rozruchem i odbiorem końcowym, nastąpi do połowy listopada br.

Zmiana terminu realizacji robót budowlanych spowodowana została majowymi opadami deszczu i zalewaniem wykopów.

Spółka planuje w Dobczycach rozwój produkcji elektroniki na potrzeby systemów oświetleniowych, szczególnie wysoko zaawansowanych technologicznie. Rozwijane będą systemy inteligentnego sterowania i kontroli, technologie bezprzewodowej komunikacji i wykorzystania technologii LED.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1