reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2008

TCT oraz CCI Eurolam podpisali umowę dystrybucyjną

TCT, producent sprzętu do produkcji PCB, podpisał umowę dystrybucyjną z CCI EUROLAM. Umowa weszła w życie 1 listopada 2008.
Umowa obejmuje Europę i kraje Morza Śródziemnego z wyjątkiem Skandynawii, Hiszpanii, Portugalii, a także kilku klientów, od dłuższego czasu obsługiwanych już przez TCT.

TCT specjalizuje się w produkcji maszyn stosowanych w procesie produkcji PCB. Procesy R&D firmy nastawione są na wytwarzanie sprzętu o wysokiej jakości, charakteryzującego się długim resursem. Ażeby sprostać rosnącemu popytowi, TCT zwiększa swoje moce produkcyjne na Tajwanie, w Chinach i Malezji. TCT Group posiada oddziały w USA, Hong Kongu, Chinach, Korei, Japonii, Tajlandii i w Singapurze, a także agentów i dystrybutorów na całym świecie.

CCI EUROLAM, zatrudnia 100 osób we Francji, Niemczech, Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów dla europejskiego przemysłu PCB, zapewniając także wsparcie techniczne i usługi. W Polsce partnerem Eurolam jest firma Advantex z Warszawy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1