reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2008

Przez najbliższe pięć lat nie będzie ceł na panele LCD

Puls Biznesu informuje, iż Komisja Europejska podjęła niekorzystną decyzję o dalszym zawieszeniu ceł na 5 lat. LG Display Poland może liczyć na ochronę ze strony barier celnych najwcześniej w 2010 r.
Jak podaje Puls Biznesu, Komisja Europejska nie zmieniła w poniedziałek projektu rozporządzenia o cłach. Jedyny sprzeciw pochodził z Polski. Cło na import paneli LCD pozostaje zawieszone na 5 lat.

’Przedstawiciele KE stwierdzili, że koncern LG Display Poland, który zgłosił sprzeciw do projektu rozporządzenia i złożył wniosek o wprowadzenie cła od 2010 r., nie udzielił oficjalnej informacji, ile paneli produkuje w Kobierzycach. Dlatego sprzeciw nie został wzięty pod uwagę, mimo że komisja dostała te dane m.in. od nas’ mówił w Pulsie Biznesu Stefan Kamiński, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1