reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 07 maja 2019

Wykłady XJTAG i FlowCAD podczas Evertiq Expo Warszawa 2019

Już za niewiele ponad tydzień odbędą się targi i konferencja Evertiq Expo Warszawa 2019. Jak zwykle bardzo zachęcamy do posłuchania wykładów naszych ekspertów, tym razem na temat JTAG i PSpice.

W czwartek, 16 maja 2019 roku zapraszamy na Evertiq Expo Warszawa, które odbędzie się na PGE Narodowym w godzinach 8-16. Tomasz Górecki, Eastern Europe Manager w firmie FlowCAD przybliża nam tematykę dwóch wykładów: pierwszego, czyli „Czym jest JTAG i jak może mi pomóc?” oraz ostatniego: Współczesne modelowanie w PSpice”. Cały program seminarium można znaleźć pod tym linkiem. Wstęp na Evertiq Expo Warszawa jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji przez naszą stronę internetową.
evertiq.pl: - Do czego przydaje się JTAG? Tomasz Górecki: - Złącze JTAG jest zwykle używane do programowania układów na płytce, jest bardzo często spotykane. - Jakie są podstawowe korzyści wynikające z korzystania XJTAG? - Podstawowe zalety to: łatwość użycia, bardzo wygodny interfejs użytkownika oraz dostępność wielu bibliotek. - Jak popularny jest PSpice wśród projektantów? Czy jest w ogóle jakaś licząca się konkurencja? - PSpice jest de facto standardem w symulacjach funkcjonalnych. Analizy Optimiser i SMOKE są praktycznie niespotykane w innych rozwiązaniach. - Współczesne modelowanie w PSpice, czyli jakie? Czy różni się używanie tego narzędzia dzisiaj, od korzystania np. dekadę temu? - Dzisiaj PSpice pozwala na modelowanie na wysokim poziomie abstrakcji, przy użyciu popularnych języków oprogramowania. Wcześniej modelowanie opierało się o zamkniętą i ograniczoną do typowych elementów bibliotekę. - Dziękuję za rozmowę!
reklama
April 15 2021 09:56 V18.15.43-2