reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© michal kowalski dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 sierpnia 2018

Spółka zależna Pylon SA rozpoczyna kampanię crowdfunding’ową

Tonemine powstała celem opracowania najwyższej klasy głośników, które następnie maja wzbogacić portfel produktów giełdowego Pylon SA.
Tonemine sp. z o.o. rozpoczęła kampanię crowdfunding’ową na platformie FindFunds.pl. Celem kampanii jest zebranie kwoty od 100 do 390 tys. zł z przeznaczeniem na finansowanie dalszego rozwoju działalności tej spółki.

Tonemine sp. z o.o. powstała w wyniku wejścia kapitałowego EBC Incubator sp. z o.o. (49%), Pylon (42%) oraz inwestora indywidualnego (9%). Celem powołania Tonemine sp. z o.o. jest stworzenie producenta najwyższej jakości głośników, który miał zaspokoić zapotrzebowanie Pylon na te produkty, a następnie zaoferować swoje produkty klienetom zewnętrznym. Obecnie Tonemine sp. z o.o. dostarcza produkty zarówno do Pylon, jak i do klientów zewnętrznym, w tym klientów zagranicznych.

Za rok 2017 Tonemine odnotowała zysk netto.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2