reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2009

Leoni będzie samodzielnie produkował komponenty mechatroniczne

Niemiecki producent wiązek będzie stopniowo wycofywał zlecenia produkcyjne od swoich poddostawców, kierując produkcję mechatroniki do swojego zakładu.
Nowa jednostka organizacyjna w strukturach Leoni - Components - skupi się przede wszystkim na produkcji części elektromechanicznych i mechatronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Leoni od wielu lat opracowuje samodzielnie i sprzedaje tego typu produkty wraz z wiązkami elektrycznymi, jednak do tej pory były one produkowane przez zewnętrznych poddostawców, stanowiącNowa jednostka organizacyjna w strukturach Leoni - Components - skupi się przede wszystkim na produkcji części elektromechanicznych i mechatronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Leoni od wielu lat opracowuje samodzielnie i sprzedaje tego typou produkty wraz z wiązkami elektrycznymi, jednak do tej pory były one produkowane przez zrewnętrznych poddostawców, stanowiąć 20-30% wielkości zakupów firmy.

Leoni powołał jednostkę produkcyjną, specjalizującą się w tego typu produkcji w swoim zakładzie w Arad (Rumunia). Znajdują się tam trzy, częściowo zautomatyzowane, linie produkcyjne. Na dzień dzisiejszy, jednostka Components zatrudnia 90 osób.

Pierwszymi klientami jednostki stana się BMW, Mercedes czy DAF.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1