reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© JM elektronik Przemysł elektroniczny | 20 czerwca 2018

IV edycja Wireless Day - relacja

Wireless Day 2018 za nami - kolejne tajemnice LoRaWAN i LTE Cat.M/NB-IoT ujawnione. Ale jak do tego wszystkiego doszło?
JM elektronik w dniach od 4 do 7 czerwca przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, szkoląc swoich klientów z technologii LoRaWAN oraz LTE Cat.M/NB-IoT. Podczas szkolenia Wireless Day 2018 razem z partnerami, firmami Microchip, Gemalto, Orange i Kerlink odwiedzili 4 miasta: Gdańsk, Warszawę, Wrocław i Kraków. Evertiq.pl był partnerem medialnym tego przedsięwzięcia.

Oto krótka relacja filmowa z Wireless Day 2018.- W myśl zasady, kto nie idzie to przodu, ten się cofa, postanowiliśmy wykonać kolejny krok w rozwoju naszych kompetencji. Przetestowaliśmy, a następnie udostępniliśmy możliwość korzystania z punktu dostępowego sieci LoRaWAN, który zainstalowaliśmy w siedzibie firmy. Punkt dostępowy JM elektronik umożliwia przesyłanie pakietów do serwisu The Things Network, a dzięki Gatewayowi LoRaWAN w siedzibie JM elektronik, Gliwice dołączyły do liderów Smart Cities w Polsce – poinformował JM elektronik. Firma przypomina też o podpisaniu umowy dystrybucyjnej z Kerlink, dostawcą infrastruktury dostępowej LoRaWAN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1