reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim pasko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 kwietnia 2018

Polskie urządzenie do zdalnej diagnostyki bezdechu sennego w Azji Płd.-Wsch.

Firma telemedyczna Infoscan SA podpisała porozumienie o współpracy z partnerem z Singapuru w zakresie sprzedaży badań diagnostyki bezdechu sennego na rynkach Azji Południowo-Wschodniej za pomocą urządzenia MED Recorder.
Współpraca z azjatyckim partnerem będzie dotyczyła szczególnie Singapuru, Malezji, Indonezji i Filipin.

Infoscan w ramach podpisanego porozumienia z MedwoRx International dostarcza urządzenie
i oprogramowanie do badania. Z kolei partner spółki zobowiązuje się do promocji rozwiązania, jego dystrybucji, zawierania umów z klientami oraz prowadzenia szkoleń w zakresie obsługi urządzenia

i systemu telemedycznego na miejscu. Powyższy model działania umożliwia uzyskiwanie przychodów przez spółkę bez ponoszenia dodatkowych nakładów na lokalne struktury. Władze spółki oczekują uruchomienia sprzedaży w tym regionie w drugiej połowie tego roku. Warunki komercyjne współpracy zostaną ustalone w umowie dystrybucyjnej, której podpisanie planowane jest do końca maja 2018.

- W tym miesiącu przeprowadziliśmy we współpracy z naszym partnerem testy urządzenia MED Recorder w Indonezji i Malezji, które wypadły bardzo pomyślenie i potwierdziły zainteresowanie naszym rozwiązaniem w tych krajach. Po naszej wizycie w trakcie targów branżowych w Singapurze widzimy duży potencjał w tym regionie, gdyż wielu producentów urządzeń typu CPAP do terapii bezdechu prowadzi tam intensywnie działania marketingowo – sprzedażowe. Z drugiej strony w tych krajach jest problem z dostępnością do diagnostyki snu, która zawsze poprzedza zastosowanie aparatów CPAP. Nasi partnerzy są bardzo zainteresowani tym, aby to MED Recorder wypełnił tą rynkową niszę – mówi Jacek Gnich, prezes Infoscan.

Infoscan umożliwia już zdalne badanie w Polsce i prowadzi testy urządzenia w Stanach Zjednoczonych, gdzie w najbliższym czasie zamierza przeprowadzić pierwsze płatne procedury. W pierwszej połowie tego roku Infoscan planuje pojawić się również na rynku francuskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2