reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© IPTE Przemysł elektroniczny | 19 kwietnia 2018

IPTE zwiększa skalę działalności w Rumunii

IPTE Factory Automation, dostawca urządzeń do produkcji dla przemysłu elektronicznego i mechanicznego, rozwija działalność w rumuńskiej Oradei.
Zespół IPTE w Oradei, który liczy 24 osoby, przeprowadził się do nowego budynku o powierzchni 1400 m kw. W obiekcie odbywa się projektowanie i produkcja m.in. urządzeń do testów ICT, funkcjonalnych i RF, a także systemów transportu płytek. W Oradei znajduje się także dział serwisowy IPTE dla klientów rumuńskich.

IPTE rozpoczęło działalność w Rumunii w 2005 roku od usług serwisowych. Oddział w Oradei powstał w 2006 roku. W ubiegłym roku w rumuńskiej fabryce firmy zostało wyprodukowanych ponad 300 fikstur.

IPTE FA powstało w 1992 roku w Belgii. Firma dysponuje 11 zakładami zlokalizowanymi w Europie, Ameryce i Azji, z czego jedne z najważniejszych znajdują się w Niemczech i Francji. IPTE FA zatrudnia ponad 800 osób. Siedziba główna znajduje się w belgijskim Genk.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2