reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 06 kwietnia 2018

BSH otworzyło centrum logistyczne w Łodzi

Wczoraj, 5 kwietnia, odbyła się uroczystość otwarcia nowego centrum logistycznego firmy BSH Home Appliances Group w Łodzi.
Centrum zlokalizowane jest na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. - 80 tysięcy metrów kwadratowych pod dachem robi wrażenie, podziwiamy szybki proces inwestycyjny i życzymy wszystkim inwestorom, żeby w takim tempie realizowali swoje przedsięwzięcia – mówił prezes ŁSSE Marek Michalik.

Centrum Logistyczne BSH jest pierwszym obiektem powstałym w ramach tworzonego przez Panattoni Group Central European Logistics Hub, czyli największego w Polsce kompleksu dystrybucyjnego. Docelowo hub będzie udostępniać 300 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

W skład Centrum Logistyczne BSH wchodzi magazyn po powierzchni 77 tys. mkw. oraz przestrzeń socjalno-biurowa o pow. 1,7 tys. mkw., której część elewacji nawiązuje do ceglanych fabryk starej Łodzi. Obiekt zlokalizowane przy ul. Jędrzejowskiej, posiada dwie bocznice kolejowe z trzema torami postojowymi, z których jeden znajduje się wewnątrz budynku. Wraz z nim powstał wewnątrz peron o długości 590 m. Budynek został wyposażony również w zestaw ramp dla samochodów ciężarowych. Centrum Logistyczne BSH oświetlone jest lampami ledowymi, a dużą odstępność naturalnego światła zapewniają świetliki oraz okna w elewacji.

- BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. od wielu lat związane jest z Łodzią. Dzięki znakomitej lokalizacji w centrum Polski, bardzo dobrej współpracy z władzami miasta oraz wysokiej jakości specjalistom, nasza firma systematycznie się rozwija. 24 lata temu powstała w Łodzi pierwsza fabryka naszego koncernu w Polsce. Dziś możemy pochwalić się sześcioma fabrykami, z których aż trzy funkcjonują w Łodzi. Ponadto, firma posiada w Łodzi Centra Usług Wspólnych oraz Centrum Badań i Rozwoju – powiedział Konrad Pokutycki, prezes zarządu BSH w Polsce.Źródło: Urząd Miasta Łodzi, © ŁSSE

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1