reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Panasonic Przemysł elektroniczny | 16 marca 2018

Panasonic w Chinach rozpoczął masową produkcję baterii do aut

W fabryce firmy Panasonic w Dalian oficjalnie zainaugurowano pierwszą wysyłkę pryzmatycznych baterii litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych.
Uruchomiona przez Panasonika produkcja to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na baterie do samochodów elektrycznych, jako że pojazdy te zdobywają coraz większą popularność na całym świecie. Baterie produkowane w fabryce w Dalian wysyłane są na rynek chiński oraz do Ameryki Północnej, a w przyszłości mają być przeznaczone także na inne rynki. Spółka Panasonic Automotive Energy Dalian zatrudnia około 500 osób.

Dzięki uruchomieniu produkcji w Dalian, Panasonic dysponuje siecią logistyczną umożliwiającą dostawcy baterii do Japonii, Stanów Zjednoczonych i Chin, czyli na trzy kluczowe rynki w tej branży.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2