reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mikael damkier dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 lutego 2018

Signalis jest już częścią Airbusa

Utworzona w 2011 roku spółka zależna Airbusa, Signalis, została już całkowicie zintegrowana w ramach biznesu Airbus CIS (Communications, Intelligence and Security).
Od 3 stycznia 2018 roku Signalis stało się Maritime Surveillance Centre of Competences w ramach Airbus Defence and Space. Airbus odpowiada w ten sposób na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu nadzoru morskiego.

Cyfryzacja i usługi cyfrowe to dla Airbus Defence and Space strategiczne obszary działalności. Firma pracuje nad integracją swoich biznesów morskich oraz łączeniem oferowanych usług, by stworzyć nową, cyfrową ofertę, konkurencyjną dla klientów, dążąc w ten sposób do osiągnięcia pozycji lidera w sektorze bezpieczeństwa morskiego – informuje Airbus w komunikacie.

Airbus działa m.in. w branży kosmicznej i lotniczej oraz pokrewnych. W 2017 roku firma wygenerowała przychody na poziomie 67 mld USD, zatrudnia około 129 tys. osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1