reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 grudnia 2009

Dell o sprzedaży polskiego zakładu

Prezentujemy oficjalny komunikat Dell w sprawie sprzedaży polskiego zakładu w Łodzi.
Dell będzie w dalszym ciągu obsługiwał na najwyższym poziomie klientów lokalnych oraz wzmocni długoterminową pozycję firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce poprzez planowany transfer zakładu w Łodzi do firmy Foxconn Technology Group.
Ruch ten umożliwi Dell dostarczanie większej wartości dodanej dla klientów poprzez dalsze uproszczenie światowych operacji firmy i zwiększenie ich efektywności. Po transakcji, Dell w dalszym ciągu będzie zaopatrywał się w desktopy, notebooki, serwery i systemy magazynowania danych dla klientów z regionu EMEA w zakładzie Foxconn w Łodzi, który jest jednocześnie największym światowym dostawcą usług projektowych i inżynieryjnych dla elektroniki.

• Dell planuje przeniesienie własności zakładu w Łodzi. Po zakończeniu przeniesienia, Dell będzie nabywał usługi produkcyjne od Foxconn w Polsce.
• Połączenie najwyższej klasy operacji Dell oraz prośrodowiskowych doświadczeń produkcyjnych Foxconn zapewni klientom szeroki wachlarz systemów komputerowych i innych rozwiązań, o znakomitych parametrach pracy.
• Po przejęciu przez Foxconn zarządzania operacjami, obecni pracownicy Dell w Łodzi będą kontynuować swoje zadania, zachowując miejsca pracy w regionie.
• Zawarcie umowy musi zostać zatwierdzone przez Unię Europejską.
• Planowane zmiany nie dotyczą biura sprzedaży i marketingu Dell w Warszawie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2