reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 grudnia 2009

SDI otwiera nowe centrum dystrybucji w Europie

Do chwili obecnej jedyną jednostką SDI w Europie było przedstawicielstwo w Poznaniu. SDI poinformowała o otwarciu nowego centrum dystrybucyjnego w Oosterhout w Holandii.
Otwarcie nowej jednostki odzwierciedla rosnący popyt na produkty firmy poza granicami USA i otwiera nowe perspektywy sprzedaży rozwiązań chroniących przed kurzem i ładunkami statycznymi na terenie Europy. Decyzja o wejściu na rynek europejski została podjęta przez SDI jeszcze w roku 2006, kiedy to otwarto jedyne do tej pory przedstawicielstwo w Baranowie pod Poznaniem.

SDI kieruje swoje produkty do rozmaitych sektorów, takich jak elektronika (PCB, SMT, PV), poligrafia czy inne sektory, w których zachodzi potrzeba usunięcia mikroskopijnych zanieczyszczeń (przykładowo PVB, szkło LCD, pakowanie produktów medycznych czy żywności itp).

Craig Brawley, odpowiedzialny za sprzedaż w Europie, komentuje: ‘SDI zawsze było firmą bardzo konkurencyjną. Zakładając nową jednostkę, będziemy w stanie lepiej wspierać naszą sieć dystrybucyjną w Zachodniej Europie […]. W roku 2010 rozpoczniemy program wsparcia technicznego dla rosnącej liczby naszych maszyn zainstalowanych w Europie z naszej nowej bazy w Holandii’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1