reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Komes Przemysł elektroniczny | 30 listopada 2017

KOMES partnerem CAE Simulation Solutions

Od listopada 2017 roku KOMES jest partnerem biznesowym i przedstawicielem na rynku polskim oraz wschodnim austriackiej firmy CAE Simulation Solutions GmbH.
CAE Simulation Solutions jest producentem oprogramowania CAE Limit. Na podstawie zawartej umowy KOMES będzie odpowiedzialne za sprzedaż oprogramowania oraz wsparcie techniczne klientów.

Program CAE Limit jest wykorzystywany przede wszystkim w projektowaniu konstrukcji kolejowych i wymiarowaniu ich trwałości zgodnie z normami Eurocode 3 i niemieckimi normami DVS1612.

Ten zaawansowany pakiet obliczeniowy na świecie pozwala na wykonywanie obliczeń zmęczeniowych MES całych konstrukcji pudeł pociągów. Wykorzystanie standardu DVS1612 do wymiarowania trwałości pudeł pociągów oraz wagonów daje nowe możliwość rozwoju dla producentów z przemysłu kolejowego i sprzedaży nowych produktów na rynki zachodnie. Obecnie w Polsce już wykorzystują go dwaj najwięksi producenci pociągów tj. PESA SA i NEWAG SA – podkreśla KOMES w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1