reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© voestalpine Przemysł elektroniczny | 06 listopada 2017

voestalpine inwestuje w austriacki zakład

voestalpine przeznaczy 16 mln EUR na inwestycje w zakład w Linz, w którym produkowane są elementy metalowe dla branży motoryzacyjnej.
W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na rozwiązania konstrukcyjne dla pojazdów, w Austrii powstanie 50 nowych miejsc pracy, a roczne przychody voestalpine z tego segmentu produkcji wzrosną do około 200 mln EUR. W ciągu następnych dwóch lat firm zwiększy powierzchnię produkcyjną oraz rozbuduje część logistyczną. Kluczowym elementem inwestycji będzie instalacja dwóch nowych linii spawania wiązką laserową. Pierwsza ma zostać uruchomiona jesienią 2018 roku, a druga w roku 2019.

Jesienią tego roku voestalpine uruchomiło drugi zakład w Linz zajmujący się produkcją elementów spawanych wiązką laserową, dzięki czemu to austriackie miasto stało się największym centrum produkcyjnym firmy w tym obszarze.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2