reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© lockheed martin Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2017

Lockheed Martin zainwestuje 350 mln USD w fabrykę satelitów

Budowa nowego zakładu już się rozpoczęła. Fabryka powstaje w kampusie Waterton Canyon firmy Lockheed Martin, niedaleko Denver.
Super nowoczesna fabryka Lockheed Martin ma powstać do 2020 roku i będą w niej budowane satelity, od tych w rozmiarze mikro, po największe. W Gateway Center będzie także można przezprowadzać rożnego rodzaju testy, np. środowiskowe czy systemów telekomunikacyjnych, w tym celu ośrodek będzie wyposażony m.in. w komorę próżniową czy bezechową.

Realizacja inwestycji ma potrwać 3 lata i Lockheed Martin ocenia, że zatrudni przy tym okoo 1500 podwykonawców. Wzrośnie też zatrudnienie w Lockheed, od 2014 roku firma stworzyła ponad 750 nowych miejsc pracy, a obecnie tylko w rejonie Denver prowadzi rekrutację na 350 stanowisk. Dzięki nowemu zakładowi Lockheed będzie mógł realizować aktualną strategię wzrostu oraz przyszłe projekty rozwojowe.

Waterton Canyon Lockheed Martin jest hube innowacji kosmicznych od 1950 roku. Pracuje tam około 4 tys. osób, które zajmują się projektowaniem, produkcją i testami rozwiązań dla branży kosmicznej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1