reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 czerwca 2017

Atari pracuje nad konsolą

- Wracamy do biznesu hardware'u – powiedział CEO Atari, Fred Chesnais. Szef Atari potwierdził, że firma pracuje nad konsolą do gier.
Nowe urządzenie Atari będzie się nazywać Ataribox i ma się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Informację o planach firmy zdradził CEO Atari Fred Chesnais w rozmowie z dziennikarzem VentureBeat. Nie podał jednak żadnych szczegółów dotyczących konsoli, Atari wciąż pracuje nad projektem i na specyfikację nowego urządzenia musimy jeszcze poczekać.

Chesnais powiedział także, że Atari znajduje się na dobrej drodze do sukcesu. Firma w 2013 roku złożyła wniosek o upadłość, a rok później wznowiła działalność, głównie w sektorze gier. Nowa konsola Atari miałaby się pojawić po 40 latach od daty premiery urządzenia Atari 2600 – pierwszej konsoli do gier wideo Atari.

Źródło: VentureBeat

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1