reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 14 października 2008

Polski producent telefonów komórkowych rozpoczyna sprzedaż

Serwis PasjaGSM.pl podał wiadomość, iż powstała nowa, co najważniejsze, polska marka telefonów komórkowych o nazwie myPhone.
Intensywne prace nad wprowadzeniem marki trwają już ponad rok. Prace projektowe i techniczne w większości odbywają się w Europie, a w projekcie uczestniczą najlepsi specjaliści z Polski i Czech. Produkcję seryjną poszczególnych modeli myPhone wykonuje i nadzoruje w Azji. Marka wystartuje początkowo z siedmioma modelami telefonów, prezentując nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak dual sim czy dotykowy ekran. W 2009 roku myPhone planuje sprzedaż kilku modeli w kanale prepaid. Wszystkie telefony będą sprzedawane bez simlocka.
Właścicielem marki myPhone jest TelForceOne . Na początku telefony będą dostępne w sklepie internetowym oraz w 97 wyspach Teletorium. Sieć dystrybucji tworzą na dzień dzisiejszy firmy Telforceone, Telcon, Reddog, CPA Czechy oraz CPA Słowacja.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1