reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andres rodriguez dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 czerwca 2017

Comp planuje przegląd strategii

Comp skupi się na trzech kluczowych segmentach: produkcji urządzeń fiskalnych, usługach dodanych mPlatform oraz integracji IT.
W ciągu wakacji spółka dokona przeglądu strategii i chce przygotować podstawy pod wieloletnie prognozy finansowe grupy, które zamierza ogłosić do końca roku.

- Będę prowadził firmę w trzech kluczowych dotychczasowych kierunkach: produkcja urządzeń fiskalnych, usługi dodane mPlatform oraz integracja IT - powiedział Robert Tomaszewski, obecny przewodniczący rady nadzorczej, którego rada nadzorcza powołała na funkcję prezesa spółki. - W okresie wakacyjnym zrobimy przegląd strategii jak również przygotowujemy podstawy pod wieloletnie prognozy finansowe grupy Comp, które będziemy chcieli ogłosić do końca roku - dodał.

Rada nadzorcza Comp 1 czerwca podjęła uchwałę o powołaniu Roberta Tomaszewskiego na funkcję prezesa spółki. Uchwała wchodzi w życie z początkiem dnia następującego po dniu zakończenia obrad najbliższego ZWZ, które zostało zwołane na 30 czerwca. Po walnym dotychczasowy prezes Jacek Papaj ma przejść do rady nadzorczej.

- Po wielu latach prowadzenia firmy, jako jej założyciel, zdecydowałem się na zmianę pozycji w firmie. Moim centrum aktywności nadal pozostaje Comp, firma która założyłem i w której mam znaczący pakiet akcji. Z działalności operacyjnej w zarządzie zamierzam przejść do rady nadzorczej, gdzie będę kandydował na funkcję przewodniczącego rady. W obszarze mojego zainteresowania będą sprawy strategiczne oraz projekt mPlatform – powiedział Jacek Papaj. - Na stanowisko prezesa zarządu zarekomendowałem pana Roberta Tomaszewskiego, a rada przychyliła się do tej rekomendacji. Jest to naturalna sukcesja pokoleniowa, obaj dobrze znamy firmę i wiemy jak ja prowadzić - dodał.

Źródło: Comp
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-2