reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 05 czerwca 2017

MB Aerospace Rzeszów zainwestuje w strefie

Spółka podjęła decyzję o realizacji nowego projektu inwestycyjnego na terenie SSE Euro-Park Mielec. W ramach projektu przedsiębiorca planuje rozbudowę istniejącego zakładu produkcyjnego, skutkującą zwiększeniem jego mocy produkcyjnych.
- Szczególnie cieszy nas fakt, że w ramach projektu firmy MB Aerospace Rzeszów powstanie 110 nowych miejsc pracy a polscy inżynierowie będą mogli uczestniczyć w zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych z branży lotniczej – powiedział wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak.

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o. o. jest częścią działającej na terenie Europy oraz USA grupy MB Aerospace, czołowego dostawcy pierwszego szczebla precyzyjnych podzespołów do silników samolotowych. Poprzez zakład w Rzeszowie spółka oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne, kompleksową obróbkę mechaniczną komponentów w dedykowanych liniach produkcyjnych.

Grupa MB Aerospace planuje rozwijać działalność w rzeszowskim zakładzie z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań inżynieryjnych i nowoczesnych metod produkcyjnych, co doskonale wpisuje się w strategię rozwoju branży lotniczej. Za ich sprawą ma miejsce transfer najnowocześniejszych technologii, a polscy specjaliści mają okazję rozwijać swoje kompetencje, co odgrywa kluczową rolę w procesie przejścia naszego państwa do modelu gospodarki opartej na wiedzy.

Źródło: Ministerstwo Rozwoju
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 11 2018 12:47 V11.8.0-2