reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 28 kwietnia 2017

TEC Warszawa 2017 już za miesiąc!

A nawet nieco mniej, bo spotykamy się w czwartek, 25 maja 2017 roku w hotelu Double Tree by Hilton. To już czwarte targi i seminarium dla branży elektroniki w Polsce, które organizuje Evertiq.
Rozwijamy się! W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej atrakcji niż w latach poprzednich. Przy okazji przypominamy o zmianie lokalizacji, bo TEC Warszawa 2017 odbędzie się w hotelu Double Tree by Hilton Warsaw, w którym bez problemu pomieszczą się liczni wystawcy i goście, a i parkowanie będzie łatwiejsze. Jak zwykle podczas targów swoją ofertę zaprezentują czołowi dostawcy i producenci działający w branży elektroniki, natomiast w ramach seminarium nasi prelegenci przedstawią serię interesujących wykładów, na które serdecznie zapraszamy.

Nowością jest Start-up Zone, czyli strefa dla młodych, obiecujących firm działających w branży nowych technologii. TEC Warszawa 2017 przyciągnął także dużego producenta komponentów, czyli firmę Infineon, która poprowadzi równolegle warsztaty dotyczące projektowania zasilaczy.

Pewne rzeczy pozostają jednak bez zmian, czyli nastawiamy się na networking – TEC Warszawa trwa tylko jeden dzień, ale jest to czas niezwykle intensywnych rozmów biznesowych, które mamy nadzieję przełożą się na zacieśnienie współpracy i nawiązanie nowych kontaktów pomiędzy firmami w branży. Oczywiście na znużonych czeka kawa i przekąski, zapewniamy także darmowy lunch.

Uczestnictwo w imprezie dla odwiedzających jest bezpłatne. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Sponsorami głównymi tegorocznej imprezy są firmy AMB Technic, Aspocomp, NCAB Group, Phoenix Contact oraz Amtest Group.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkich informacji na temat konferencji udziela Łukasz Jaeszke: lukasz.jaeszke@evertiq.pl
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-2