reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© AMS Technologies Przemysł elektroniczny | 14 kwietnia 2017

AMS Technologies otwiera Design Center w Krakowie

Nowe centrum ma oferować usługi z zakresu designu, prototypowania oraz weryfikacji koncepcji zaawansowanych systemów zarządzania termicznego.
Modele biznesowe, w których dystrybucja typu „value-add" wypiera tradycyjne formy świadczenia usług projektowych stają się już powszechną praktyką stosowaną w przemyśle elektronicznym. Jednak w sektorze zarządzania termicznego większość klientów wciąż rozwija własne rozwiązania dla konkretnych zadań, które charakteryzują się dużą dozą empiryzmu oraz stosowaniem metody prób i błędów. Krakowskie centrum ma specjalizować się w projektowaniu, weryfikacji koncepcji, a także wspieraniu wdrożenia prototypów do produkcji masowej po zatwierdzeniu przez klienta.

„W rejonie Krakowa jest wielu świetnie wyedukowanych inżynierów" - mówi CEO AMS Technologies, Jan Meise, podając przyczyny stojące za wyborem tego właśnie miasta jako lokalizacji nowego centrum designu. Szef firmy podkreśla również ważną rolę, jaką odgrywa znakomita wiedza tutejszych inżynierów z zakresu zarządzania termicznego i projektowania elektroniki.


Celem tworzenia rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta krakowski zespół projektantów korzystać ma z najbardziej zaawansowanych komponentów dostarczanych przez współpracowników AMS Technologies. Jak twierdzi Meise: „Na rynku nie istnieją tego typu gotowe rozwiązania, lecz AMS wprowadza je w życie w dowolnym wymaganym przez klienta zakresie - od podstawowego projektowania, aż po produkcję seryjną."
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-2