reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Panattoni Przemysł elektroniczny | 03 kwietnia 2017

BSH inwestuje w Łodzi

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych, wybuduje centrum logistyczne dla BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Rozpoczęcie prac zaplanowano na maj br., zaś przewidywany termin zakończenia inwestycji to wiosna przyszłego roku.
Obiekt o powierzchni 79 tys. m kw. powstanie w Łodzi, w ramach BTS BSH a inwestycja będzie wyposażona we własną bocznicę kolejową. Część magazynowa zajmie ponad 97,5 proc. powierzchni całego obiektu, bo aż 77 tys. m kw., a biurowa o podwyższonym standardzie – 1,7 tys. m kw.

- Łódź od ponad 23 lat jest strategicznym miejscem na europejskiej i polskiej mapie firmy BSH. To właśnie tutaj została otworzona pierwsza polska fabryka naszej organizacji. Dlatego cieszy nas, że możemy poinformować o kolejnej łódzkiej inwestycji – mówi Paweł Trojanowski, dyrektor pionu logistyki, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Na polskim rynku BSH oferuje AGD takich marek jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer. Firma posiada w Polsce cztery fabryki – trzy w Łodzi, w których produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań oraz jedną w podrzeszowskiej Rogoźnicy, gdzie powstaje małe AGD marki Zelmer. Obecnie w budowie znajdują się dwie fabryki we Wrocławiu, gdzie będą produkowane piekarniki do zabudowy i lodówki. Nowe centrum logistyczne posłuży firmie do obsługi eksportowej wszystkich produktów powstających w polskich fabrykach BSH oraz do dystrybucji krajowej. Ponadto, centrum będzie również obsługiwać dostawy komponentów przeznaczonych do produkcji dla polskich i zagranicznych fabryk BSH.

Źródło: Panattoni
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 11 2018 12:47 V11.8.0-2