reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 lutego 2017

Leoni przejmuje Adaptricity

Niemiecki producent wiązek kupił dwie trzecie udziałów w firmie Adaptricity, tworzącej oprogramowanie do optymalizacji sieci elektrycznych.
Adaptricity AG dostarcza oprogramowanie do symulacji i analizy danych. Produkty szwajcarskiej firmy są przydatne m.in. w procesie transformacji sieci elektrycznych w sieci inteligentne, pozwalając na ocenę możliwych rozwiązań jeszcze zanim zostaną zrealizowane kosztowne inwestycje. Adaptricity będzie dostarczać oparte o software usługi konsultacyjne, wykorzystując przy tym wiedzę ekspercką Grupy Leoni w obszarze elektrotechniki. - Udział większościowy w Adaptricity daje nam większy dostęp do kompetencji w zakresie software’u, symulacji i analizy danych w oparciu o chmurę, które stanowią jedne z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju w kierunku innowacyjnego dostawcy usług – komentuje Bruno Fankhauser, członek zarządu Leoni AG, odpowiedzialny za dywizję Wire & Cable Solutions.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1