reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 26 stycznia 2017

Creotech wybrał ofertę PB Technik

Creotech Instruments poinformował, że w związku z projektem rozbudowy centrum B+R firmy wybrał ofertę PB Technik na stanowisko do automatycznego lutowania selektywnego.
Creotech Instruments, polska spółka działająca w branży kosmicznej, realizuje projekt „Rozbudowa centrum badawczo-rozwojowego (CB-R) CREOTECH Instruments SA dla konstrukcji satelitarnych i misji kosmicznych”. Inwestycja pochłonie ponad 4 mln PLN i obejmie stworzenie zaplecza projektowego, prototypowni i zaplecza testowego na potrzeby projektów kosmicznych.

Tym razem przedmiotem zamówienia w związku z przedsięwzięciem jest „stanowisko do automatycznego lutowania selektywnego wraz z instalacją i szkoleniem personelu”. Creotech poinformował, że została wybrana oferta PB Technik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2