reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 26 stycznia 2017

Creotech wybrał ofertę PB Technik

Creotech Instruments poinformował, że w związku z projektem rozbudowy centrum B+R firmy wybrał ofertę PB Technik na stanowisko do automatycznego lutowania selektywnego.
Creotech Instruments, polska spółka działająca w branży kosmicznej, realizuje projekt „Rozbudowa centrum badawczo-rozwojowego (CB-R) CREOTECH Instruments SA dla konstrukcji satelitarnych i misji kosmicznych”. Inwestycja pochłonie ponad 4 mln PLN i obejmie stworzenie zaplecza projektowego, prototypowni i zaplecza testowego na potrzeby projektów kosmicznych.

Tym razem przedmiotem zamówienia w związku z przedsięwzięciem jest „stanowisko do automatycznego lutowania selektywnego wraz z instalacją i szkoleniem personelu”. Creotech poinformował, że została wybrana oferta PB Technik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1